Клей Хімконтакт -
раціональне рішення для ефективного з'єднання

blister_maket1-5.jpg

 Плануємо у квітні випуск нової продукції. Тюбик 20 мл на блістері, 40 шт у ящику. Приймаємо замовлення на випуск під приват лейбом.
   

blister_maket2-2.jpg

 
Плануємо у квітні випуск нової продукції. Тюбик 20 мл на блістері, 40 шт у ящику. Приймаємо замовлення на випуск під приват лейбом.

 

   

blister_maket3-20.jpg

 Плануємо у квітні випуск нової продукції. Тюбик 20 мл на блістері, 40 шт у ящику. Приймаємо замовлення на випуск під приват лейбом.
   


Повернутися на сторінку продукція

Клей Хімконтакт - високоякісний клей для побутових і професійних робіт

Вітаємо Вас на сайті українського виробника клею!
Клейова продукція виробляється в місті Харкові й пропонується під торговою маркою клей Хімконтакт.

Виготовлення, експлуатація та ремонт більшості речей навколо нас неможливі без проведення операції склеювання. Склеювання використовують у багатьох галузях промисловості: взуттєвій, гумовій, радіотехнічній, у суднобудуванні та автомобілебудуванні, у виготовленні рекламної продукції та книгодрукуванні. У побуті так само широко застосовується клей для ремонту приміщень - під час оздоблення стін і стелі, інша сфера застосування - лагодження меблів, техніки, взуття, статуеток, ваз.

Коли потрібна надійність скріплення деталей, багато професіоналів вибирають клей Хімконтакт, знаючи, що вибір клею залежить від виду матеріалів, що склеюються. Існує клей для гуми, дерева, шкіри, металів - при склеюванні яких певний клейовий склад забезпечить найбільшу міцність. Саме тому виробник клею Хімконтакт постійно розробляє нові адгезиви, різні за своєю природою та призначенням, розширюючи асортимент продукції, тим самим намагаючись, щоб кожен охочий зміг придбати якісний клей гуртом й вроздріб.

Клей Хімконтакт має низку незаперечних переваг:

 • великий вибір продукції, яку пропонує виробник клею;
 • стабільно висока якість всієї продукції завдяки використанню сировини провідних світових постачальників хімічної продукції;
 • безпека клеїв для здоров'я (інгредієнти, що входять до будь-якого клею Хімконтакт, дозволені до використання та проходять перевірку державною санітарно-епідеміологічною службою);
 • оптимальна міцність та надійність клейових з'єднань, яку дає клей Хімконтакт завдяки підібраним унікальним рецептурам складів;
 • можливість придбати клей у будь-якому зручному фасуванні;
 • доступна ціна вітчизняного клею, без переплат за доставку через три моря й два кордони.

клей Хімконтакт

Виробник клею Хімконакт пропонує клей оптом у Харкові зі складу при виробничій базі. У нас є клей, щоб задовольнити всі можливі життєві запити. Представляємо основні лінійки продукції, що випускається:
 • універсальні клеї, яким під силу створити міцне з'єднання незалежно від властивостей поверхонь, що склеюються. Клеї цієї лінійки прекрасно склеюють більшість матеріалів, що часто зустрічаються, як-от: дерево, гума, тканини, штучна і натуральна шкіра, кераміка, скло, метали, їхні сплави та багато пластмас;
 • клей спеціального призначення - клей для ПВХ, гумовий клей, адгезиви для поліграфії та рекламної продукції. Наша компанія-виробник клею випускає спеціальний клей для човнів з ПВХ (водостійкий клей), клей для гуми, клей для паперу і плакатів, клей Хімконтакт-Акриловий з високою адгезією до таких складних поверхонь, як поліетилен, поліпропілен, ламінат;
 • взуттєвий клей представляють поліуретановий клей для взуття й наірітовий клей "Сапожник";
 • клей для дерева та для меблевої промисловості: клей для поролону, клеї Хімконтакт-Столяр, клей Марс. Ці клеї дають змогу надійно склеювати деревину та деревні матеріали (фанеру, ДВП, ДСП), зафіксувати набивання - поролон, повсть, ватин та інші матеріали, які використовуються під час складання м'яких меблів;
 • клей для будівництва та ремонту. У цю лінійку входять акрилова ґрунтовка, клей монтажний - рідкі цвяхи, клей для шпалер. Для постійних замовників ми надаємо найбільш вигідні умови, щоб купувати такий клей оптом, адже на будівництві завжди потрібні великі обсяги будівельної хімії.
Виробник клею також пропонує особливу лінійку товарів - високоякісні силіконові герметики. Наші клієнти можуть придбати будівельну хімію, герметики та будь-який клей оптом.

Наша продукція - це ваш найкращий вибір.

Замовлення можна зробити за телефоном +38 (099) 057-77-43 або електронною поштою, написавши за адресами, зазначеними в розділі Контакти.

тел.: +38 (099) 057-77-43   тел.: +38 (057) 784-02-76