Клей Хімконтакт -
раціональне рішення для ефективного з'єднання

kley-9.gif

Силікон будівельний, клей рідкі цвяхи, ґрунтовка під шпалери

     
blister_maket1-5.jpg Універсальні клеї Продукція для будівництва та ремонту
Новинки
 Універсальні клеї Продукція для
будівництва та ремонту
     
Клеї для деревини та меблевої промисловості Клеї для взуття (взуттєві клеї) Клеї спеціального призначення
Клеї для деревини
та меблевої промисловості
 Клеї для взуття
(взуттєві клеї)
 Клеї
спеціального призначення
germ_asorti.jpg 

Сайт Антисиликон.jpg
  
Герметики
та мастильні матеріали
 Інші клеї
  
Спеціалізація нашої компанії - виробництво та продаж клею, герметиків й будівельної хімії для найрізноманітніших цілей: для будівництва та ремонту приміщень, для лагодження взуття, виготовлення виробів з гуми й полівінілхлориду, для склеювання деревини, та багатьох інших сфер застосування. Серед асортименту нашої продукції ви можете знайти якісну продукцію за розумною ціною, зокрема такі як: епоксидний клей, монтажний клей рідкі цвяхи, ґрунтовка під шпалери, клей КМЦ, універсальний герметик (силікон будівельний), клей постійної клейкості та інші. Для зручності кінцевого споживача клей пропонується у фасуванні невеликого, середнього і великого обсягу.

Ми впевнені в якості нашої продукції, оскільки якість продукції починається з сировини - до складу клею входять високоякісні компоненти провідних світових лідерів хімічної промисловості (таких як BAYER, BASF, Dow Corning, BYK-Chemie). Прогресивний технологічний процес виробництва дає змогу дотримуватися всіх передбачених державними стандартами екологічних та гігієнічних вимог. Прикладом може слугувати монтажний клей рідкі цвяхи під маркою Хімконтакт-Монтаж. Цей клей виготовлений без застосування розчинників з використанням водної дисперсії полімерів. Такі рідкі цвяхи вигідно вирізняються відсутністю запаху без емісії шкідливих речовин, але є й особливості застосування - одна або обидві поверхні, що склеюються, повинні вбирати воду.

Другий тип рідких цвяхів клей Хімконтакт-Крепеж є більш універсальним та підходить як для основ, що вбирають воду, так і для основ, які не здатні вбирати, - це пофарбовані поверхні, скло, бетон, камінь, метали і пластики. Такий клей рідкі цвяхи призначений для встановлення стінових й облицювальних плит, молдингів (зокрема, плінтусів, фризів, лиштви), для приклеювання виробів з пінополістиролу (XPS, стиропор), фанери, металу, кераміки, скла, більшості пластмас. Клей рідкі цвяхи Хімконтакт-Крепеж являє собою складну композицію на основі синтетичних каучуків, смол, розчинників та наповнювачів. Для зниження негативного впливу під час розроблення формули рідких цвяхів Хімконтакт-Крепеж було підібрано деароматизовані розчинники, які є найбезпечнішими й практично не мають запаху. Такий клей рідкі цвяхи стійкий до вібрації та вологи, забезпечує високе початкове зчеплення матеріалів, що склеюються.

Силіконові герметики для будівництва та ремонту - це ще один приклад затребуваної продукції, так званий "силікон будівельний". Якщо необхідно провести герметизацію отворів, невеликих тріщин, щілин, з'єднань водостоків, скляних дахів, вікон, балконів, захистити ліхтарі й фари від проникнення вологи, ущільнити стики ванн та раковин, душових кабін, то оптимальний вибір - силікон будівельний. Нами пропонується силікон будівельний універсальний й сантехнічний. Обидва силіконових герметика тверднуть за кімнатної температури за рахунок вологи повітря. Силікон будівельний пропонується на блістері й забезпечений насадкою та затискачем для скручування туби.

Зміцнювальна ґрунтовка для крейдяних поверхонь - актуальний продукт для посилення стін перед фарбуванням, може використовуватися як ґрунтовка під шпалери. Акрилова ґрунтовка під шпалери являє собою концентрат, який розводиться перед застосуванням у стандартній пропорції 1:4. Ґрунтовка під шпалери може бути використана як ґрунтовка глибокого проникнення для зниження поглинаючої здатності пористих гідрофільних поверхонь (поштукатурених, цегляних, бетонних стін й стелі), тим самим зменшуючи подальшу витрату фарби. Зміцнювальна ґрунтовка під шпалери, проникаючи в оброблювану підкладку, додатково зміцнює її поверхню, після чого підготовлену стіну або стелю можна фарбувати, облицьовувати плиткою, оздоблювати шпалерами та декоративними елементами. Ґрунтовка під шпалери фасується в пластикову тару ємністю від одного до десяти літрів, в окремих випадках може бути відпущена наливом у тару замовника.

Дізнатися більше про будівельну хімію, клей й герметики, які ми виробляємо, можна на сторінках відповідних розділів, розбитих на блоки вище на сторінці.

тел.: +38 (099) 057-77-43   тел.: +38 (057) 784-02-76