Клей Хімконтакт -
раціональне рішення для ефективного з'єднання

kley-8.gif

Наше підприємство було засноване у 2000 році з метою задоволення існуючого попиту на клей для промисловості та будівельний клей. Пріоритетним напрямком нашої діяльності є випуск та реалізація високоякісних клеїв, герметиків, побутової та будівельної хімії.

Продукція торгової марки Хімконтакт представлена на ринку в широкому асортименті: це клеї для деревини та меблевої промисловості; продукція для будівництва та ремонту, зокрема, клей паркетний й монтажні клеї із загальною назвою "рідкі цвяхи"; клеї для гуми, зокрема клей для човнів; клеї для взуття; побутові та універсальні клеї.

При виготовленні нашої продукції використовуються сировина та матеріали провідних світових компаній: BAYER, BASF, Dow Corning, Wacker, BYK-Chemie. Завдяки компонентам, що добре зарекомендували себе, наші клеї не поступаються закордоним аналогам за якістю, зате виграють у них щодо ціни. Виробничі потужності нашого підприємства містять високопродуктивне обладнання, яке дає змогу отримувати продукти, що відповідають високим стандартам якості, усім екологічним та гігієнічним вимогам (нижче можна ознайомитися з СЕС - завантажити сангігієнічний висновок на клей).

Виробнича команда дорожить визнанням продукції споживачем, піклується про її бездоганну якість. А фахівці, що відповідають за зв'язок із замовниками та ведуть продажі, готові оперативно відреагувати на будь-який запит. Адже застосування стратегічного та оперативного менеджменту на всіх етапах виробничого циклу дає нам змогу виготовити продукцію в мінімальні терміни.

Ми запрошуємо всі зацікавлені організації до співпраці на взаємовигідних умовах.


Висновок СЕС на фарби та ґрунтовкуВисновок СЕС на рідкі цвяхиВисновок СЕС на клеїСертифікація клею - відмовний лист
Документація на продукцію


Наведемо опис і призначення деякої продукції як загальну інформацію про компанію та про клей, який виробляється в Харкові.

Новинкою продукції нашої компанії є клей паркетний, випускається під маркою клей Хімконтакт-Паркетний. Клей паркетний однокомпонентний - завдяки простоті в застосуванні, здатності заповнювати нерівності та підвищеної клейкості, клей Хімконтакт-Паркетний викликав позитивні відгуки майстрів з укладання. Клеючу здатність в паркетному клеї забезпечує суміш синтетичних каучуків зі смолами й модифікаторами для підвищеної клейкості, а розчинники, які використовуються в його складі, поставляються з Європи і відповідають всім сучасним європейським вимогам щодо безпеки. Клей паркетний призначений для приклеювання всіх видів паркету (штучний паркет, ламелі та ін.) та деревних матеріалів (фанера, ламінат, ДСП, плита OSB) до підготовлених бетонних й дерев'яних основ, цементної стяжки, самовирівнювальної підлоги. Клей паркетний пропонується у фасуванні від 0,9 кг до 23 кг.

Ще один вельми затребуваний продукт - клей для човнів. Компанія випускає клей для човнів двох напрямків: це клей для ПВХ та гумовий клей 4508. Клей для човнів першого типу розроблений для ремонту човнів з полівінілхлориду, також відмінно впорається з ремонтом надувних матраців, плащів й тентів ПВХ, чохлів сидінь, фіранок для ванної. Цей клей для човнів дає водостійкий шов, при витримці інструкції із застосування дає міцне клейове з'єднання, що особливо важливо на хвилях. Другий - гумовий клей для човнів забезпечує ідеальну липкість та еластичність з'єднання, теж утворює надійний водостійкий шов. Він використовується для виготовлення та ремонту гумових човнів (човен Лисичанка), надувних камер, дає змогу заклеїти чоботи закидунки й рибальські костюми.

Клей паркетний, клей для човнів, та інші види наших клеїв детально описані на відповідних сторінках у розділі Продукція.

тел.: +38 (099) 057-77-43   тел.: +38 (057) 784-02-76