Клей Хімконтакт -
раціональне рішення для ефективного з'єднання

kley-7.gif

Клей будівельний, клей для ремонту, поліуретанові клеї, поліуретанові клеї

У наш час клеї необхідні абсолютно всім. Тому для задоволення попиту серед нашої продукції є клеї побутового призначення, будівельний клей для ремонту, а також спеціальні клеї для промисловості, які використовують фабрики та заводи - підприємства, добре відомі в Україні та за її межами. Нам дуже приємно, що наша продукція користується попитом як серед населення, так і на заводах важкого машинобудування й видобувної галузі, що свідчить про постійну якість клею торгової марки Хімконтакт.

Істотним попитом користується клей будівельний рідкі цвяхи Хімконтакт-Крепеж - як клей для ремонту при кріпленні фризів, молдингів, панелей до погано всмоктуючих основ (метал, пластик), а також гумові та поліуретанові клеї. Наприклад, універсальний клей Суперконтакт, гумовий клей 88, детальніше про які можна дізнатися на сторінках блоку Універсальні клеї в розділі Продукція.

Поліуретанові клеї поєднують у собі еластичність, здатність витримувати змінні навантаження та достатню термостійкість. Поліуретанові клеї можуть бути однокомпонентними й двокомпонентними, гарячого й холодного затвердіння, термоактивовані і такі, що не потребують активації. Наші поліуретанові клеї являють собою розчини поліуретанових еластомерів провідних хімічних концернів. Клеї цього типу вирізняються прекрасною адгезією практично до будь-яких матеріалів, серед яких шкіра, гума, тканини, деревина, полівінілхлорид та інші пластмаси, плівки й стрічки з алюмінію та полімерів. Поліуретанові клеї можуть бути використані в машинобудуванні, авіа- та автомобілебудуванні, в будівництві та у взуттєвому виробництві.

Наша компанія випускає цілу лінійку клеїв для будівництва та ремонту,наприклад, клей будівельний рідкі цвяхи - монтажний клей для з'єднання декоративних та ізоляційних елементів між собою та для приклеювання молдингів й ліпнини до стін та стелі; Інстант - клей для наклеювання шпалер; клей Хімконтакт-Паркетний - клей будівельний для укладання паркету всіх видів; клей ПВА, який прекрасно з'єднує різні матеріали у побутових та промислових умовах. Рідкі цвяхи марок Хімконтакт-Монтаж й Хімконтакт-Крепеж також відмінно зарекомендували себе як будівельний клей під час проведення ремонту. Крім клею для ремонту пропонуємо акрилову ґрунтовку, вона випускається у вигляді концентрату (зручніше під час транспортування) та перед використанням розводиться водою 1:4 вже на місці. З одного літра концентрату у Вас вийде п'ять літрів ґрунтовки для просочення й зміцнення поверхонь перед фарбуванням або наклеюванням шпалер. Ґрунтовка не містить розчинників та екологічно безпечна, як і клей будівельний Хімконтакт-Монтаж.

Наші замовники охоче використовують наш будівельний клей для ремонту. У нас ви можете знайти хімічну продукцію на всі випадки життя: герметики й клей для ремонту автомобілів, праймер й клей для ремонту та оздоблення житлових квартир, будинків, офісних та промислових приміщень, клей для ремонту гумових виробів, для виготовлення й лагодження взуття.

Ми із задоволенням представляємо наших постійних замовників, які багато років використовують вироблену нами продукцію.

Назва організаціїРозташуванняСайт
АТ "Сумський завод "Насосенергомаш"Суми, Привокзальна пл., 1nempump.com
Електровозне депо Харків - "Жовтень"Харків, вул. Червоноармійська, 7pz.gov.ua
ТОВ "СТВП "Крафт Електрик"
Дніпро, вул. Мічуріна, 4
kraft-elektrik.com.ua
ТОВ "Південна електротехнічна компанія"
Миколаїв, вул. Старокріпосна, 1В/1
utek.com.ua
ПАТ "Черкаський приладобудівний завод"
Черкаси, вул. 30 років Перемоги, 5/1
pribor.ck.ua
ЗАТ "НВП "Нафтогазова техніка"Харків, вул. Лодзинська, 8аkharkovmash.com

Запрошуємо всіх охочих оцінити переваги пропонованої продукції та стати нашим партнером!

тел.: +38 (099) 057-77-43   тел.: +38 (057) 784-02-76