Клей Хімконтакт -
раціональне рішення для ефективного з'єднання

Герметик силіконовий Сантехнічний

  • Стійкий до мийних засобів
  • Стійкий до впливу грибка
  • Хороша адгезія

Загальна характеристика
Герметик силіконовий Сантехнічний являє собою однокомпонентний 100 % силіконовий герметик білого кольору, що містить фунгіцид. Вулканізується за кімнатної температури, затвердіння починається відразу ж, як продукт вступає в реакцію з вологою повітря.

Основне призначення:
Герметик силіконовий Сантехнічний розроблений спеціально для використання у вологих умовах, таких як кухні, ванні, де необхідна стійкість до впливу грибків. Призначений для герметизації стиків ванн й раковин, душових кабін, унітазів, труб і т.д. Має хорошу адгезію до більшості непористих поверхонь, анодованого алюмінію. Стійкий до впливу більшості сучасних мийних засобів, не змінює своїх властивостей протягом багатьох років. Витримує короткочасне нагрівання до +150 °С.

 

 

Рекомендації щодо застосування:
Поверхні очистити від бруду, пилу та знежирити. Для створення рівного шва рекомендується наклеїти малярську стрічку. Відгвинтити ковпачок, проколоти мембрану, пригвинтити насадку. Кінчик насадки обрізати до потрібного діаметра ущільнення та нанести герметик. Герметик можна розгладити, використовуючи воду з мийним засобом. Змити слід розгладження, зняти малярську стрічку. Забезпечити гарне провітрювання під час затвердіння. Час утворення плівки 15 хв, повне затвердіння через 48 год.

Рекомендації щодо зберігання:
Герметик силіконовий Сантехнічний зберігати за температури до +30 °С у герметично закритій оригінальній упаковці в приміщеннях із відносною вологістю повітря не більше 75 %.
Гарантійний термін - 24 міс.

Запобіжні заходи:
Слід уникати контакту герметика зі шкірою та слизовою очей. У разі потрапляння на шкіру і в очі промити проточною водою. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Фасування:
Туба 50 мл на блістер-карті

Повернутися до каталогу продукції

тел.: +38 (099) 057-77-43   тел.: +38 (057) 784-02-76