Клей Хімконтакт -
раціональне рішення для ефективного з'єднання

kley-2.gif

Герметик універсальний, сантехнічний, рідкий силікон

Сантех на блістері без лого Вакер.jpg Герметик Універсальний - силіконовий універсальний герметик
  • Відмінна адгезія
  • Широкий спектр застосування
  • Прозорий шов

Призначення:
Герметик універсальний розроблений спеціально для використання в різних умовах, як зовні, так і всередині приміщень. Призначений для ущільнення стиків ванн й раковин, душових кабін, труб й батарей, герметизації фар, ліхтарів, молдингів тощо. Має хорошу адгезію до більшості поверхонь. Стійкий до впливу світла та атмосферних опадів, протистоїть природному старінню.

  Детальніше про герметик Універсальний

Сантех на блістері без лого Вакер.jpg
Герметик Сантехнічний - силіконовий сантехнічний герметик
  • Стійкий до мийних засобів
  • Стійкий до впливу грибка
  • Хороша адгезія

Призначення:
Герметик Сантехнічний розроблений спеціально для використання у вологих умовах, таких як кухні, ванні, де необхідна стійкість до впливу грибків. Герметик призначений для герметизації стиків ванн й раковин, душових кабін, унітазів, труб і т.д. Має хорошу адгезію до більшості непористих поверхонь, анодованого алюмінію. Стійкий до впливу більшості сучасних мийних засобів, не змінює своїх властивостей протягом багатьох років. Сантехнічний герметик як і герметик Універсальний витримує короткочасне нагрівання до +150 °С.

  Детальніше про герметик Сантехнічний

рідкий силікон


Мастило Силіконове - масло силіконове, рідкий силікон

Знижує тертя
Не розпушує гуму
Оберігає від корозії

Призначення:
Мастило Силіконова - рідкий силікон, що представляє собою високоякісну силоксанову олію, застосовується для змащування тертьових деталей, що обертаються, замків, навісних петель, у приладах як розділювальна рідина, як антиадгезійне змащування форм під час виробництва гумовотехнічних та пластмасових виробів, для полірування кузова автомобілів, панелі приладів, пом'якшення та захисту від вологи виробів з натуральної та синтетичної шкіри.

   Детальніше про силіконове мастило рідкий силікон
  


   
   


Кілька слів про продукцію на основі кремнійорганічних полімерів, так званих силіконів. Силікони виділяються серед інших полімерів своїми властивостями, серед яких ключовими є стійкість до окислення, дії температур, зносостійкість. Силікони залежно від структури і молекулярної маси полімеру можуть бути: тверді - силіконові смоли, рідкі - використовуються як мастила і гідрофобізатори, а також у вигляді еластомерних пластичних мас (на кшталт каучуку) і використовуватися у складах для приклеювання та ущільнення - як мастики і герметики. Наша компанія випускає такі марки силіконових герметиків: герметик Автомобільний, герметик Універсальний й Сантехнічний, а також силіконове мастило (рідкий силікон). Пропонуємо ознайомитися із загальною інформацією про ці продукти.

Герметик Універсальний являє собою однокомпонентний силіконовий герметик. Відмінно зарекомендував себе серед інших герметиків завдяки широкому спектру застосування - герметик Універсальний можна використовувати зовні й усередині приміщень, для ущільнення стиків ванн, раковин, душових кабін, під час герметизації фар, ліхтарів, молдингів, водостоків, закладення порожнин, щілин між склом й рамою у вікнах та балконах. Герметик Універсальний має відмінну адгезію до різноманітних поверхонь, утворює еластичний шов, не схильний до впливу вогкості, атмосферних опадів, сонячного випромінювання.

Герметик Автомобільний чорний й червоний стали найбільш затребуваними серед автогерметиків. Цей продукт застосовується під час заміни прокладок на транспортних засобах. Герметик Автомобільний максимально зручний у роботі - легко приймає і тримає форму, вулканізується за кімнатної температури, швидко береться плівкою. Також герметик Автомобільний не схильний до старіння, стійкий до впливу високих температур, гідравлічних рідин, води, мастил, антифриз. Автогерметик корисно завжди мати в автомобілі на випадок течі роз'ємних з'єднань, виходу з ладу прокладок, розгерметизації повітропроводів, інших подібних ситуацій.

Герметик Універсальний, Сантехнічний й герметик Автомобільний пропонуються в тубі 50 мл на блістері з насадкою для дозування.

Мастило Силіконове - за своєю природою рідкий силікон з низки поліметилсилоксанів, відрізняється від мастил на нафтовій основі своєю підвищеною термостабільністю, стійкістю до окислення та старіння. Рідкий силікон використовується для змащування деталей, що труться й обертаються, як антиадгезійне мастило форм під час виробництва гумотехнічних й пластмасових виробів, для чорніння шин, натирання торпеди, полірування кузова автомобілів, для пом'якшення та захисту від вологи виробів з натуральної та штучної шкіри. При цьому рідкий силікон "Мастило Силіконове" прекрасно знижує коефіцієнт тертя, оберігає від корозії, не розпушує гуму. Тому рідкий силікон може бути застосований для очищення та освіження зовнішнього вигляду автомобільних шин, ущільнювачів, інших гумових виробів без ризику зменшити їхню тривалість експлуатації. Купити рідкий силікон можна в стандартному фасуванні по 45 і 90 мл у флаконі з дозатором.

Запрошуємо вас на практиці переконатися у високих стандартах якості нашої продукції.

Повернутись на сторінку продукція

тел.: +38 (099) 057-77-43   тел.: +38 (057) 784-02-76