Клей Хімконтакт -
раціональне рішення для ефективного з'єднання

Герметик силіконовий Універсальний

  • Відмінна адгезія
  • Широкий спектр застосування
  • Прозорий шов

Загальна характеристика
Герметик силіконовий Універсальний являє собою однокомпонентний 100 % силіконовий прозорий герметик. Вулканізується за кімнатної температури, затвердіння починається відразу ж, як продукт вступає в реакцію з вологою повітря. Утворює еластичний шов, не схильний до впливу вогкості, сонячного випромінювання, атмосферних опадів.

Основне призначення:
Герметик силіконовий Універсальний розроблений спеціально для використання в різних умовах, як зовні, так і всередині приміщень. Герметик призначений для ущільнення стиків ванн й раковин, душових кабін, герметизації фар, ліхтарів, вікон, вітрин, лайт-боксів, тощо. Має хорошу адгезію до більшості непористих поверхонь, анодованого алюмінію. Стійкий до впливу більшості сучасних мийних засобів. Витримує короткочасне нагрівання до + 150 °С.

 

Рекомендації щодо застосування:
Поверхні очистити від бруду, пилу та знежирити. Для створення рівного шва рекомендується наклеїти малярську стрічку. Відгвинтити ковпачок, проколоти мембрану, пригвинтити насадку. Кінчик насадки обрізати до потрібного діаметра ущільнення та нанести герметик. Герметик можна розгладити, використовуючи воду з мийним засобом. Змити слід розгладження, зняти малярську стрічку. Забезпечити гарне провітрювання під час затвердіння. Час утворення плівки 15 хв, повне затвердіння через 48 год.

Умови зберігання:
Герметик силіконовий Універсальний зберігати за температури до +30 °С у герметично закритій оригінальній упаковці в приміщеннях з відносною вологістю повітря не більше 75 %.
Гарантійний термін - 24 міс.

Запобіжні заходи:
Слід уникати контакту герметика зі шкірою та слизовою очей. У разі потрапляння на шкіру та в очі промити проточною водою. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Фасування:
Туба 50 мл на блістер-карті

Повернутися до каталогу продукції

тел.: +38 (099) 057-77-43   тел.: +38 (057) 784-02-76