Клей Хімконтакт -
раціональне рішення для ефективного з'єднання

Ґрунтовка акрилова (концентрат 1:4)

  • Глибоко проникаюча
  • Зміцнює поверхню
  • Збільшує адгезію

Загальна характеристика:
Висококонцентрований ґрунтувальний та зміцнювальний засіб на основі акрилової дисперсії та підготовленої води для основ, що обсипаються, а також для нівелювання поглинаючої здатності різних поверхонь.

 ґрунтовка акрилова (концентрат 1:4)  
Призначення:
Ґрунтовка акрилова глибоко проникаюча для зміцнення внутрішніх та зовнішніх поверхонь перед обклеюванням шпалер, фарбуванням стін, стель, елементів інтер'єру, фасадів й цоколів будівель, різних поверхонь перед облицюванням керамічною плиткою. Ґрунтовка застосовується для зниження поглинаючої здатності та зміцнення поверхневого шару пористих гідрофільних підкладок - гіпсу, бетону, цегли, азбоцементних й гіпсокартонних плит, як оштукатурених, так і самих по собі.

Рекомендації щодо застосування:
Основи мають бути міцними, сухими, чистими та здатними нести навантаження. При обробці основ, наявних на поверхні залишки старої фарби, покриття, що відшаровуються, слід видалити, щілини обробити належним чином та зашпаклювати. У кожному конкретному випадку підготовка поверхні під фарбування повинна мати індивідуальний характер.
Співвідношення розведення водою залежить від поглинаючої здатності основи. Рекомендоване співвідношення для розведення 1 вагова частина ґрунтовки до 4 вагових частин води. Високий зміцнювальний ефект досягається рясним нанесенням пензлем. Підстави, що сильно вбирають, ґрунтувати до повного насичення "по сирому". Середня витрата приготовленої ґрунтувальної суміші близько 100 г/кв.м.

Умови зберігання:
Ґрунтовка акрилова зберігається за температури від +10 °С до +25 °С у герметично закритій оригінальній упаковці. Не піддавати заморожуванню.
Гарантійний термін - 18 міс.

Запобіжні заходи:
Ґрунтовка акрилова є негорючою та нешкідливою для здоров'я та навколишнього середовища. Під час виконання робіт слід дотримуватися основних правил техніки безпеки. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Фасування:
Каністра 1 кг, 2 кг, 5 кг, 10 кг

Повернутися до каталогу продукції

тел.: +38 (099) 057-77-43   тел.: +38 (057) 784-02-76