Клей Хімконтакт -
раціональне рішення для ефективного з'єднання

kley-3.gif

Ґрунтовка акрилова, клей монтажний, клей шпалерний, антисилікон

ґрунтовка акрилова Ґрунтовка акрилова (концентрат 1:4)
 • Глибоко проникаюча
 • Зміцнює поверхню
 • Збільшує адгезію
Основне призначення:
Ґрунтовка акрилова глибоко проникаюча для зміцнення внутрішніх та зовнішніх поверхонь перед обклеюванням шпалер, фарбуванням стін, стель, елементів інтер'єру, фасадів й цоколів будівель, різних поверхонь перед облицюванням керамічною плиткою. Ґрунтовка акрилова застосовується для зниження поглинаючої здатності та зміцнення поверхневого шару пористих гідрофільних підкладок - гіпсу, бетону, цегли, азбоцементних й гіпсокартонних плит, як оштукатурених, так і самих по собі.
   Детальніше про ґрунтовка Акрилова

клей ПВА Клей ПВА
 • Екологічно чистий
 • Утворює еластичний та міцний шов
 • Чудова адгезія до дерева
Основне призначення:
Клей ПВА призначений для склеювання виробів з деревини, паперу, картону, шкіри, поролону, тканин, а також для наклеювання фотографій, лінолеуму, облицювальної плитки, як у побутових, так і промислових умовах.
   Детальніше про клей ПВА

клей паркетний Клей паркетний Хімконтакт-Паркетний
 • Простий у застосуванні
 • Малотоксичний клей для паркету
 • Підвищена клейкість
Основне призначення:
Однокомпонентний клей паркетний, що застосовується для приклеювання всіх видів паркету та деревних матеріалів.
  Детальніше про клей паркетний Хімконтакт-Паркетний

клей монтажний Клей монтажний Хімконтакт-KREPEZH
 • Високе початкове зчеплення
 • Підходить для невбираючих основ
 • Стійкий до вібрації та вологи

Основне призначення:
Клей монтажний призначений для встановлення стінових й облицювальних плит та молдингів (плінтусів, фризів, лиштви), приклеювання виробів зі стирапора, фанери, металу, скла, більшості пластмас. Підходить для поглинаючих й не поглинаючих основ - пофарбованих поверхонь, скла, бетону, каменю, сталі та подібних.

   Детальніше про клей монтажний Хімконтакт-KREPEZH


клей монтажний Клей монтажний Хімконтакт-Монтаж
 • Незамінний під час ремонту та будівництва
 • Універсальний, для внутрішніх і зовнішніх робіт
 • Екологічно чистий
Основне призначення:
Клей монтажний призначений для приклеювання декоративних та ізоляційних панелей, плінтусів, профілів, фризів, виробів з пінопластів (стирапор, пінополіуретан), дерева, ДВП, ДСП, корку, кераміки, гіпсокартону, гіпсу до стін та стелі, а також зазначених матеріалів у різних поєднаннях між собою. Необхідно щоб одна або обидві поверхні були пористими, вбирали клей.
   Детальніше про клей монтажний Хімконтакт-Монтаж

клей шпалерний Клей шпалерний Інстант
 • Швидке приготування
 • Економна витрата
 • Відмінна клеюча здатність

Основне призначення:
Клей шпалерний для всіх типів шпалер: легких, щільних, важких, вінілових, а також для приклеювання плакатів на рекламні щити.

   Детальніше про клей шпалерний Інстант

  


Під час будівництва, оздоблення та ремонту житлових й виробничих приміщень потрібен великий арсенал будівельної хімії. Наша компанія пропонує лінію продукції для будівництва та ремонту - це насамперед ґрунтовка акрилова глибокого проникнення, клей монтажний, рідкі цвяхи, клей шпалерний КМЦ, які широко використовуються під час проведення оздоблювальних робіт. Пропонована нами будівельна хімія не перший рік затребувана на будівельному ринку та допоможе зробити Вам ремонт якісно, швидко та не влетить в копієчку.

Ґрунтовка Акрилова завдяки своїй хімічній формулі здатна глибоко проникати в структуру поверхні з гіпсу, бетону, цегли, гіпсокартонних й азбоцементних плит - оштукатурених і без штукатурки. Після нанесення на ці поверхні глибокопроникна ґрунтовка Акрилова зміцнює крейдовану основу, знижує її поглинаючу здатність, збільшує терміни експлуатації подальшого оздоблення (чи то шпалери, водоемульсійна фарба, чи то керамічна плитка). Випускається ґрунтовка Акрилова у вигляді концентрату та перед використанням розбавляється водою. Купити ґрунтовку-концентрат вигідніше, адже з одного літра концентрату вийде п'ять літрів ґрунтовки глибокого проникнення. Ґрунтовка Акрилова розфасована в каністри ємністю від одного до десяти літрів.

Клей монтажний - група клеїв, так само відома під загальною назвою "рідкі цвяхи", використовується для кріплення оздоблювальних, звукоізоляційних й теплоізоляційних матеріалів до будівельних конструкцій. Клей монтажний виробляється нашою компанією двох видів: рідкі цвяхи Хімконтакт-KREPEZH й рідкі цвяхи Хімконтакт-Монтаж. Перший продукт - на каучуковій основі, добре підходить для поглинаючих та не здатних поглинати основ (пофарбовані та емальовані поверхні, пластики, скло), стійкий до впливу води та не боїться вібраційних впливів. Другий різновид випускається із застосуванням акрилових дисперсій без використання розчинників, та його можна використовувати, коли хоча б одна з поверхонь, що з'єднуються, вбирає воду - при кріпленні оздоблювальних матеріалів до бетону, цегли, гіпсокартонних й подібних основ. Обидва різновиди рідких цвяхів не руйнують вироби з пінопластів. Клей монтажний відмінно з'єднує нерівні поверхні, використовується при зовнішніх та внутрішніх роботах, забезпечує швидке кріплення фризів, панелей, інших оздоблювальних матеріалів.

Клей шпалерний марки Інстант та клей КМЦ прекрасно зарекомендував себе на ринку будівельних матеріалів для приклеювання шпалер. Клей шпалерний не вимагає великих часових витрат при приготуванні розчину, що клеїть, економно витрачається, не має запаху, безпечний в роботі. Клей шпалерний КМЦ відрізняється доступністю, його розчин може бути використаний для попередньої обробки стін з метою зниження пористості. Клей шпалерний Інстант застосуємо для всіх видів шпалер з паперу й легких вінілових. Клей шпалерний Інстант виділяється прискореним часом приготування - досить при хорошому перемішуванні всипати тонкою цівкою клей у воду, дати набрякнути протягом трьох-п'яти хвилин, знову перемішати та можна клеїти шпалери. Крім того, фунгіцид запобігає розвитку цвілі та грибка за нормальних умов.

Крім такої продукції як ґрунтовка акрилова, клей монтажний, клей шпалерний, у нас ви можете придбати й інші клеї, необхідні під час будівництва та ремонту, зокрема, епоксидний клей, паркетний клей й клей ПВА.

 

Повернутись на сторінку продукція

тел.: +38 (099) 057-77-43   тел.: +38 (057) 784-02-76