Клей Хімконтакт -
раціональне рішення для ефективного з'єднання

Клей Хімконтакт-Акриловий

  • Висока поверхнева липкість
  • Прозорий клейовий шов
  • Когезійна міцність

Загальна характеристика:

Призначення:
Клей Хімконтакт-Акриловий постійної липкості призначений для склеювання поліетилену, поліпропілену, ламінованого паперу, картону, поролону, ковроліну, лінолеуму, ламінованого паркету. Знайшов застосування при виготовленні липкої стрічки (скотча), самоклейки, етикеток на різну продукцію.

Клей на основі водної дисперсії (со)полімерів акрилових ефірів.
  Клей акрил ПЛ туба 40 мл на блістері.jpg
Рекомендації щодо застосування:
Клей Хімконтакт-Акриловий перед застосуванням ретельно перемішати. Поверхню очистити від пилу та бруду. Не рекомендується застосовувати клей за температури нижче +10 °С. Клей нанести на поверхні, що склеюються. Витримати 5-10 хв поки матово-білий клейовий шар стане прозорим. З'єднати поверхні та щільно притиснути. З огляду на постійну липкість клею, склеєні матеріали можна буде розімкнути і склеїти знову.

Умови зберігання:
Клей Хімконтакт-Акриловий зберігати за температури від +10 °С до +25 °С у герметично закритій оригінальній упаковці, подалі більш ніж 1 м від батарей опалення. Не піддавати заморожуванню.
Гарантійний термін - 18 міс.

Запобіжні заходи:
Клей Хімконтакт-Акриловий є негорючим й нешкідливим для здоров'я та навколишнього середовища. Під час виконання робіт слід дотримуватися основних правил техніки безпеки. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Фасування:
Туба 40 мл; каністра 1 кг, 5 кг, 10 кг; відро 20 кг, наливом у тару.

Повернутися до каталогу продукції

тел.: +38 (099) 057-77-43   тел.: +38 (057) 784-02-76