Клей Хімконтакт -
раціональне рішення для ефективного з'єднання

kley-6.gif

Клей для ПВХ, клей для гуми, клей для скотча

DSC_9274_3.jpg Клей-латка ПВХ
"Клей-латка ПВХ" ТМ "Хімконтакт" являє собою рідкий ПВХ, тобто матеріал, з якого зроблено Ваш виріб. Застосовується для ремонту дрібних порізів (до 3 см), пробоїн (діаметром до 10 мм) човнів, надувних матраців, жилетів та ін. виробів з ПВХ матеріалу.
"Клей-латка ПВХ" - це однокомпонентний склад, який розплавляє верхній шар ПВХ-тканини, а після застигання утворює з нею єдине ціле.
Клей має високу еластичність, адгезію до ПВХ і стійкість до мийних засобів і солоної води.
Колір - світло-жовтий.
Спосіб застосування: Перед застосуванням тюбик з клеєм необхідно струсити!!!
Поверхню необхідно знежирити. Для знежирення рекомендується використовувати "Антисилікон" ТМ "Хімконтакт".
Для ремонту порізів деталь, що ремонтується, необхідно знежирити, потім нанести тонкий шар клею на поріз та витримати 10 хвилин. Потім нанести ще один шар клею. Якщо поріз більше 3 см, попередньо його необхідно зашити.
Робоча температура +15 - +40°С
Остаточний час схоплювання 24 години.
  Відео-інструкція:https://youtu.be/sPc7EtpeyFA

Сайт Латка ЕВА.jpg Клей-латка ЕВА
Клей "ЛАТКА ЕВА" ТМ "Хімконтакт являє собою суміш полімерів, модифікаторів адгезії в органічному розчиннику. З його допомогою можна швидко, легко й надійно відремонтувати порізи, проколи на виробах з ЕВА матеріалу. Також його можна використовувати для склеювання тканини, поролону, ізоляційних матеріалів. Клей має високу еластичність, адгезію до ЕВА та водостійкість. Вміст сухого залишку - 41%. Без прекурсорів!!!!!
Не підходить для ремонту виробів з ПВХ матеріалу!
Колір - прозорий з жовтим відтінком.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Підготувати поверхню - зашкурити, знежирити й висушити! Для знежирення поверхні рекомендується використовувати "Антисилікон" ТМ "Хімконтакт".
Перед застосуванням тюбик з клеєм необхідно струсити
Нанести тонкий й рівномірний шар клею та витримати 3-4 хвилини. З'єднати деталі, що склеюються, і сильно притиснути. Для ремонту наскрізних дірок, порізів: нанести тонкий шар клею, витримати 7-10 хв, а потім нанести ще один шар.
Робоча температура +15 - +40°С
Остаточний час схоплювання 24 години.
   

клей для ПВХ

  Клей для ПВХ
 • Водостійкий контактний клей
 • Надійне склеювання
 • Вибір професіоналів

Основне призначення:
Клей для ПВХ призначений для склеювання виробів з більшості видів гуми й пластмас. Особливо добре себе зарекомендував під час ремонту виробів з полівінілхлориду: наметів, човнів з ПВХ, надувних матраців, пляжних м'ячів, фіранок для ванної, плащів, чохлів сидінь та тентів. Утворює еластичний міцний шов, стійкий до впливу води та атмосферних явищ.

   Детальніше про клей для ПВХ


   Клей 4508 - каучуковий клей для гуми
 • Водостійкий шов
 • Хороша липкість
 • Еластичне з'єднання

Основне призначення:
Клей для гуми призначений для склеювання текстилю, гумотехнічних виробів, нанесення шару липкості на прогумовані тканини, картон, папір. Гумовий клей знайшов застосування при виготовленні та ремонті гумових човнів, камер, рибальських костюмів й чобіт, шкіргалантереї. Утворює еластичний міцний шов, стійкий до впливу води та атмосферних явищ.

    Детальніше про клей для гуми

Клей акрил ПЛ туба 40 мл на блістері.jpg

  Клей для скотча Хімконтакт-Акриловий
 • Висока поверхнева липкість
 • Прозорий клейовий шов
 • Когезійна міцність

Основне призначення:
Клей для скотча постійної липкості призначений для склеювання поліетилену, поліпропілену, ламінованого паперу, картону, поролону, ковроліну, лінолеуму, ламінованого паркету. Знайшов застосування при виготовленні липкої стрічки (скотча), самоклейки, етикеток на різну продукцію.

    Детальніше про клей для скотчу Хімконтакт-Акриловий

Фотографія готується до розміщення  Клей для БігБордів
 • Швидко готується
 • Легко наноситься
 • Висока клеюча здатність

Призначення:
Клей для наклеювання плакатів на рекламні щити (бігборди), розклеювання постерів, афіш, подібної зовнішньої реклами.

    Детальніше про клей для БігБордів

Наша компанія виробляє лінійку продукції спеціального призначення - це клей для ПВХ, клей для гуми, клей для плакатів й клей для скотчу. Пропонуємо коротко ознайомитися зі специфікою кожного з цих клеїв.

Клей для ПВХ являє собою двокомпонентний поліуретановий клей, поставляється разом із затверджувачем. Розроблено як клей для ПВХ човнів, застосовується під час виготовлення і ремонту балонів надувних човнів з полівінілхлориду, може бути застосований під час використання таких матеріалів, як хайполон, неопрен. Крім виготовлення й ремонту човнів, клей для ПВХ можна використовувати під час ремонту автомобільних тентів, наметів, надувних матраців, пляжних м'ячів, фіранок для ванної, плащів, накидок, чохлів з полівінілхлориду. Варто також зауважити, що клей прекрасно скріплює деревні матеріали та більшість існуючих видів пластмас. Клей для ПВХ утворює міцний шов, стійкий до впливу води й атмосферних умов. Купити клей можна у вигляді комплекту "Ремкомплект ПВХ", що складається з тюбика з клеєм, флакона затверджувача, латки та шприца для дозування затверджувача. За бажання можна купити клей окремо без затверджувача в тюбику 40 мл, але слід пам'ятати, що при використанні затверджувача міцність з'єднання підвищується приблизно в півтора раза.

Для виготовлення і ремонту гумових човнів (таких як човен "Уфимка" або човен "Нирок", "Лисичанка"), надувних камер, рибальських костюмів та чобіт використовується клей для гуми марки 4508. Каучуковий клей марки 4508 застосовують для склеювання гумової тканини й складання ГТВ на основі гумових сумішей з натурального, ізопренового та подібних каучуків, а також для обгумування валів, футерування гумою різних поверхонь, барабанів, для нанесення шару липкості. Для приклеювання гум на основі неопрену, нітрильних каучуків більш придатним є клей для гуми 88. Використовуючи марки 4508 спільно з затверджувачем, що прискорює процес холодної вулканізації, можна значно збільшити міцність клейового шва. Клей для гуми фасується в туби 40 мл та поставляється окремо або з затверджувачем як "Ремкомплект 4508" для ремонту човнів. Клей 4508 можна придбати і в більшому фасуванні - банках 0,8 і 3 л, або наливом від 10 кг та більше.

Серед інших адгезивів виділяється клей Хімконтакт-Акриловий - це водна дисперсія акрилового сополімеру зі спеціальними добавками, використовується переважно як клей для скотча. Клей Хімконтакт-Акриловий належить до клеїв постійної липкості, вирізняється хорошою адгезією до таких поверхонь, що важко склеюються, як поліетилен, поліпропілен, ламінат, силіконізований папір. Клей для скотча Хімконтакт-Акриловий знайшов застосування в поліграфії для склеювання паперу, картону, полімерних плівок, алюмінієвої фольги, під час виготовлення етикеток, самоклейок, багатошарового ламінатного пакування, для нанесення шару липкості листових звукоізоляційних й теплоізоляційних матеріалів. Цим клеєм слід користуватися акуратно та одразу видаляти, поки він змивається водою, оскільки з часом буде складно відмити клей для скотча без зусиль. Цей продукт випускається розфасованим у флакон 100 г та каністру 1 і 5 кг.

З більш детальною інформацією про товар запрошуємо ознайомитися на сторінках, присвячених цим продуктам.

Повернутись на сторінку продукція

тел.: +38 (099) 057-77-43   тел.: +38 (057) 784-02-76