Клей Хімконтакт -
раціональне рішення для ефективного з'єднання

Клей Хімконтакт-Десмокол

  • Спеціальний взуттєвий клей
  • Прозорий клейовий шов
  • Відмінна водостійкість

Загальна характеристика:
Клей Хімконтакт-Десмокол для взуття являє собою розчин поліуретанових смол і модифікуючих добавок в органічному розчиннику. Клей рекомендований для використання у взуттєвій промисловості.

Призначення:
Клей Хімконтакт-Десмокол призначений для швидкого й якісного приклеювання верху взуття з натуральної та синтетичної шкіри, щільних тканин до матеріалів підошви з поліуретану, ПВХ, шкіри, термоеластопластів, гуми. Підійде для склеювання пластмас, скла, металу, більшості взуттєвих матеріалів.

  клей Хімконтакт-Десмокол
Рекомендації щодо застосування:
Клей Хімконтакт-Десмокол перед застосуванням ретельно перемішати. Поверхню зачистити наждачним папером та знежирити. Нанести тонкий шар клею на обидві поверхні, на вбираючі матеріали (шкіра, тканини) нанести другий шар клею через 10-20 хв. Витримати 20-50 хв, низ взуття активувати за 75-85 °С протягом 2-4 хв. Поєднати поверхні, що склеюються, і притиснути із зусиллям 0,2-0,5 МПа протягом 15-20 с. Експлуатаційна міцність досягається через 48 год за температури +20 °С.
Перед серійним використанням рекомендується провести власне практичне випробування.

Умови зберігання:
Зберігати за температури від +10 °С до +25 °С у герметично закритій оригінальній упаковці, подалі від батарей опалення на відстані більше ніж 1 м.
Гарантійний термін - 12 міс.

Запобіжні заходи:
Клей Хімконтакт-Десмокол горючий, містить розчинники. Берегти від вогню. Роботи проводити далеко від джерел відкритого полум'я в добре провітрюваних приміщеннях. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Фасування:
Туба 40 мл.

Повернутися до каталогу продукції

тел.: +38 (099) 057-77-43   тел.: +38 (057) 784-02-76