Клей Хімконтакт -
раціональне рішення для ефективного з'єднання

kley-5.gif

Клей для взуття, клей взуттєвий, клей для шкіри

клей для взуття Харків  Клей Хімконтакт-Десмокол - поліуретановий клей
  • Спеціальний взуттєвий клей
  • Прозорий клейовий шов
  • Відмінна водостійкість

Основне призначення:
Клей для взуття призначений для швидкого й якісного приклеювання верху взуття з натуральної та синтетичної шкіри, щільних тканин до матеріалів підошви з поліуретану, ПВХ, шкіри, термоеластопластів, гуми. Підійде для склеювання пластмас, скла, металу, більшості взуттєвих матеріалів.

    Детальніше про клей для взуття

клей для шкіри  Наірітовий клей "Сапожник"- клей для шкіри та взуття
  • Спеціальний взуттєвий клей
  • Еластичний шов
  • Хороша водостійкість

Основне призначення:
Клей для шкіри призначений для приклеювання верху взуття з натуральної та синтетичної шкіри до матеріалів підошви з гуми (практично всіх видів), шкіри, а також використовується під час склеювання обтягування, підкладки, вклеювання устілок, посилювальних елементів. Так само клей може бути використаний у меблевій, будівельній промисловості, автомобілебудуванні.

    Детальніше про клей для шкіри


Тенденції моди постійно змінюються, при цьому шкіряне взуття, верхній одяг, аксесуари зі шкіри зберігають свою актуальність. Як і всі речі вироби зі шкіри з часом зношуються, рвуться. А коли річ не з дешевих і Ви встигли до неї звикнути, то розумно буде купити клей для взуття та шкіри і полагодити її. Наша компанія пропонує два види взуттєвого клею, різні за складовими основи клею, а значить і за властивостями.

Перший клей для взуття - це поліуретановий клей Хімконтакт-Десмокол. Його відмітною особливістю є міцність, надійність з'єднання й здатність утворювати прозорий клейовий шов. Клей взуттєвий Хімконтакт-Десмокол являє собою розчин поліуретанового каучуку в органічних розчинниках. Цей поліуретановий клей для взуття забезпечує міцне з'єднання матеріалів верху взуття (з натуральної та синтетичної шкіри, тканини) з низом з поліуретану, полівінілхлориду, гуми, шкіри, термоеластопластів. Для підвищення міцності приклеювання підошов з ТЕП їх попередньо рекомендується піддати протруюванню хлорвмісними засобами. Клей Хімконтакт-Десмокол цілком можна назвати універсальним, його можна використати як клей для шкіри, застосувати для склеювання та поширених у побуті матеріалів: дерева, металів, пластмас, скла, порцеляни, як клей для тканин ПВХ. Поліуретановий клей використовують не тільки у взуттєвій промисловості, а й в автомобільній, меблевій, шкіргалантерейній. Клей взуттєвий Хімконтакт-Десмокол пропонується в тубах по 40 мл або у відрах по 16 кг.

Клей взуттєвий другого різновиду - це наіритовий клей "Сапожник". "Сапожник"- наіритовий клей для взуття, призначений для основного кріплення верху взуття з натуральної та синтетичної шкіри до матеріалів низу взуття зі шкіри або гуми, застосовується як клей для шкіри під час виготовлення шкіргалантереї (рукавичок, сумок, портмоне, чохлів для мобільних телефонів). Взуттєвий наірітовий клей так само використовують під час склеювання обтяжки, підкладки, вклеювання устілок, промазки підноска, підсилювальних елементів. Під час промащування затяжної кромки, підкладок і підошов зі шкіри рекомендується наносити наіритовий клей двічі, водночас клей для першої намазки розбавити в два-два з половиною рази, під час другої - використовувати без розбавлення. Наїритовий клей "Сапожник" підходить не тільки для виробництва й ремонту взуття, але може бути використаний як клей для шкіри різних видів, кріплення тканин оббивки сидінь автомобілів, виготовлення меблів і як контактний клей для побутового застосування. Клей "Сапожник" утворює еластичний шов, вирізняється хорошою водостійкістю, добре зарекомендував себе, як клей для шкіри. Що стосується форми фасування клею, то Ви можете купити клей для взуття в такій тарі: туба 40 мл, пляшка 100 мл, банка 650 г, відро 10 л, бочка 50 л.

Дізнатися більш детальну інформацію та ознайомитися з інструкцією із застосування клеїв ви можете на сторінках, присвячених окремим продуктам. Ми запрошуємо виробників взуття стати нашими партнерами на взаємовигідній основі.

Повернутися на сторінку продукція

тел.: +38 (099) 057-77-43   тел.: +38 (057) 784-02-76