Клей Хімконтакт -
раціональне рішення для ефективного з'єднання

Клей для паркету Хімконтакт-Паркетний

  • Простий у застосуванні
  • Малотоксичний клей для паркету
  • Підвищена клейкість

Загальна характеристика:
Клей для паркету Хімконтакт-Паркетний є однокомпонентним клеєм. Він являє собою суміш синтетичних каучуків зі смолами й модифікаторами для підвищення клейкості, наповнювачів та розчинників. Не містить води й толуолу.

Призначення:
Клей для паркету Хімконтакт-Паркетний застосовується для приклеювання всіх видів паркету та деревних матеріалів, таких як фанера, плити OSB, ДСП та подібних матеріалів до бетонних й дерев'яних підстав, до фанери, цементної стяжки та самовирівнюючих підлог.

 лей для паркету Хімконтакт-Паркетний
Рекомендації щодо застосування:

Перед застосуванням паркетний клей ретельно перемішати. Поверхні зачистити від бруду, усунути жирні плями, висоли, покриття, що відшаровуються, за необхідності заґрунтувати. Клей рекомендується наносити за температури не нижче 15 °С за 10-15 хв до укладання паркету. Клей нанести на основу рівномірно зубчастим шпателем. Паркетний елемент прикласти, підсунути на місце та добре притиснути до основи. Подальші роботи проводити не раніше, ніж через 72 год. Робочі інструменти та забруднені поверхні можна очистити тканиною, змоченою розчинником 646 або уайт-спіритом.
Орієнтовна витрата клею: 0,8-2,0 кг/кв.м залежно від основи.

Умови зберігання:
Клей для паркету Хімконтакт-Паркетний зберігати за температури від +10 °С до +25 °С у герметично закритій оригінальній упаковці, подалі більш ніж 1 м від батарей опалення.
Гарантійний термін - 12 міс.

Запобіжні заходи:
Клей горючий, містить розчинники. Берегти від вогню. Роботи проводити далеко від джерел відкритого полум'я в добре провітрюваних приміщеннях. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Фасування:
Банка 0,9 кг, 3,5 кг; відро 12 кг, 23 кг

Повернутися до каталогу продукції

тел.: +38 (099) 057-77-43   тел.: +38 (057) 784-02-76