Клей Хімконтакт -
раціональне рішення для ефективного з'єднання

Клей Хімконтакт-Столяр Д2

  • Хороша адгезія до деревини
  • Висока міцність
  • Швидке схоплювання

Загальна характеристика:
Клей Хімконтакт-Столяр Д2 на основі водної дисперсії (со)полімерів вінілових ефірів.

Призначення:
Клей Хімконтакт-Столяр Д2 застосовують у столярному та меблевому виробництві для склеювання деревини, подібних матеріалів (фанера, плити OBS), тканин, шкіри, скла, кераміки та деяких пластиків. Водостійкість клейового шва: EN 204/D2.

  клей Хімконтакт-Столяр Д2
Рекомендації щодо застосування:
Поверхні повинні бути сухі, без пилу, жиру, інших забруднень. Не рекомендується застосовувати клей за температури нижче +15 °С. Перед застосуванням клей слід добре перемішати. Нанести тонким шаром на одну з поверхонь та через дві хвилини притиснути (зусилля 0,5-1,0 МПа) не менше ніж на 15 хв. Забруднення від клею видаляти вологою тканиною. Шов можна сушити як за кімнатної, так і за підвищеної температури. Під час сушіння при кімнатній температурі клейовий шов досягає максимальної міцності через 24 год.
Орієнтовна витрата клею: 100-150 г/кв.м.
У кожному індивідуальному випадку рекомендується провести власне практичне випробування.

Умови зберігання:
Клей Хімконтакт-Столяр Д2 зберігати за температури від +10 °С до +25 °С у герметично закритій оригінальній упаковці, подалі більш ніж 1 м від батарей опалення. Не піддавати заморожуванню.
Гарантійний термін - 12 міс.

Фасування:
Є негорючим й нешкідливим для здоров'я та навколишнього середовища. Під час виконання робіт слід дотримуватися основних правил техніки безпеки. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Фасовка:
Туба 40 мл; пляшка 500 г, 0.8 кг.

Повернутися до каталогу продукції

тел.: +38 (099) 057-77-43   тел.: +38 (057) 784-02-76