Клей Хімконтакт -
раціональне рішення для ефективного з'єднання

kley-4.gif

Клей для дерева, клей для меблів, клей для поролону

клей для дерева D2Клей для дерева Хімконтакт-Столяр Д2
  • Хороша адгезія до деревини
  • Висока міцність
  • Швидке схоплювання

Основне призначення:
Клей застосовується в столярному й меблевому виробництві для склеювання деревини, подібних матеріалів (фанера, плити OBS), тканин, шкіри, скла, кераміки та деяких пластиків. Столярний клей для меблів, водостійкість клейового шва: EN 204/D2.

 Детальніше про клей для дерева Столяр D2

клей для дерева D3Клей для дерева Хімконтакт-Столяр Д3
  • Хороша адгезія до деревини
  • Стійкість до зношування
  • Вологостійкість

Основне призначення:
Клей застосовується в столярному та меблевому виробництві для склеювання деревини, подібних матеріалів (фанера, плити OBS), тканин, шкіри, скла, кераміки та деяких пластиків. Водостійкість клейового шва: EN 204/D3. Клей рекомендований для склеювання виробів, що експлуатуються в приміщеннях з підвищеною вологістю повітря.

 Детальніше про клей для дерева Столяр D3

клей для поролону Хімконтакт-Меблевий

Клей для поролону Хімконтакт-Меблевий
  • Висока початкова міцність
  • Еластичний клейовий шов
  • Стійкий до коливання температури

Основне призначення:
Клей для поролону застосовується під час складання меблів, призначений для приклеювання поролону, ватину, повсті, стиропору, пінополіуретану та інших видів набивання до деревини, фанери, ДВП, ДСП, картону та склеювання подібних матеріалів між собою. Цей клей для меблів підходить для еластичного з'єднання, для більш жорстких з'єднань рекомендується клей Марс.

 Детальніше про клей для поролону Хімконтакт-Меблевий
Деревина є звичним для людини натуральним матеріалом, її використовують при створенні різноманітних виробів, вікон, меблів, а застосування дерева для оздоблення інтер'єру створить затишок у домі. Серед витратних матеріалів для деревообробної та меблевої промисловості не останнє місце займає клей для дерева. За групами клей для дерева можна умовно розділити на природні клеї (міздровий, казеїновий й кістковий клей) та синтетичні. Це клеї на основі синтетичних смол та полімерів. До групи синтетичних клеїв належить клей Хімконтакт-Меблевий - спеціальний клей для меблів, який використовується для кріплення набивки під час складання крісел і диванів.

У нас можна придбати клей для дерева й клей для меблів декількох марок, всі вони відрізняються відсутністю або зниженим вмістом розчинників та шкідливих речовин.

Пропонований нами клей для дерева Хімконтакт-Столяр являє собою водний дисперсійний клей та не містить розчинників. Клей столярний вирізняється швидким схоплюванням, хорошою адгезією до деревини, високою міцністю й стійкістю до зношування. Термопластичний клей столярний прийнято розрізняти залежно від умов експлуатації за класами згідно зі стандартом EN 204 на клей D2, клей D3 і клей D4. Зі зростанням індексу столярний клей для дерева може бути застосований для виробів, які перебуватимуть в умовах підвищеної вологості. Дисперсійний клей столярний використовується при склеюванні дерев'яних поверхонь, з'єднання типу шип-паз, для облицювання дерев'яних виробів, може бути використаний для склеювання паперу, картону. Клей столярний фасується в пластикові ємності від 0,5 л до 20 л, під замовлення може бути здійснено налив у бочки 50 л.

Клей для меблів представлений такими марками як клей для поролону Хімконтакт-Мебельний, клей Марс, епоксидний клей Хімконтакт-Епоксі. Клей Хімконтакт-Меблевий позиціонується насамперед як клей для поролону, являє собою розчин каучуку з модифікаторами для підвищення клейкості. Так само такий клей для меблів може бути використаний для закріплення багатьох матеріалів: набивки - ватин, повсть, холлофайбер, періотек, синтепон, пінопласт, шкіри і тканин для оббивки до деревини й деревних матеріалів - фанери, ДВП, ДСП, МДФ. До його переваг належать швидке зчеплення, висока початкова міцність, стійкість до коливання температури, простота в роботі, можливість нанесення фарборозпилювачем, контрастний колір для контролю нанесення. Клей для меблів Хімконтакт-Меблевий не роз'їдає матеріали, утворює водостійкий, досить еластичний шов, для жорстких з'єднань рекомендується використовувати клей Хімконтакт-Епоксі або клей Марс. Який має особливу клейкість, дає міцне з'єднання й водостійкий шов. Сфера його застосування досить широка - приклеювання оббивки з натуральної та штучної шкіри, щільних тканин, замші до каркаса та інших вузлів меблів. А крім цього клей Марс придатний для ремонту виробів з порцеляни, скла, дерева, фанери, виробів з ПВХ в домашніх умовах.

Більш докладно дізнатися, що собою являють клей столярний і клей для меблів торгової марки Хімконтакт, можна на відповідних сторінках нашого сайту.

 

Повернутись на сторінку продукція

тел.: +38 (099) 057-77-43   тел.: +38 (057) 784-02-76