Клей Хімконтакт -
раціональне рішення для ефективного з'єднання

Клей епоксидний Хімконтакт-Епоксі

  • Стійкість до мийних розчинів
  • Відрізняється маслобензостійкістю
  • Не містить розчинників

Загальна характеристика:
Клей двокомпонентний являє собою епоксидну модифіковану смолу та затверджувач амінного типу, який поставляється в комплекті. Допустимий відпуск окремо одного з компонентів.

  Клей епоксидний Хімконтакт-Епоксі
Призначення:
Клей епоксидний Хімконтакт-Епоксі призначений для склеювання металів, їх сплавів, кераміки, порцеляни, скла, деревини, декоративно-облицювальних та інших матеріалів. Клей також може бути використаний у композиціях для закладення тріщин, пор, відколів під час ремонту автомобілів, домашнього інвентарю, виробів зі склопластику.
При намірі використовувати як електроізоляційний компаунд, рекомендується попередньо провести відповідні випробування електричних характеристик клею.

Рекомендації щодо застосування:
Клейовий склад готується безпосередньо перед використанням шляхом ретельного змішування компонентів у пропорції: 100 вагових частин смоли (прозора в'язка рідина, практично без запаху) з 10-14 ваговими частинами затверджувача (рухома рідина з характерним запахом). Змішувати не менше ніж 10 хв. Слід виробити клейовий склад протягом 1 години. Приготований склад нанести на поверхню, що склеюється, щільно притиснути та зафіксувати на 24 год за температури 20 °С. Рекомендується готувати не менше 20 г клейового складу.
Для надання підвищеної міцності клейового шва рекомендується режим затвердіння під час нагрівання протягом 4-6 год за температури 80-90 °С.

Увага! Під час затвердіння в результаті проходження реакції можливий розігрів клейового складу. Не рекомендується одночасно готувати понад 200 г складу - можливий бурхливий саморозігрів композиції. За необхідності приготування 200 г та більше складу, його слід виробити (нанести тонким шаром) протягом 20 хв після змішування.

Умови зберігання:
Клей епоксидний Хімконтакт-Епоксі зберігати за температури від +10 °С до +25 °С у герметично закритій оригінальній упаковці. Затверджувач не допускається піддавати нагріванню.
Гарантійний термін - 18 міс.

Запобіжні заходи:
Клей епоксидний Хімконтакт-Епоксі не призначений для склеювання матеріалів, що контактують з харчовими продуктами. Роботи проводити в добре провітрюваних приміщеннях. Під час роботи з клейовим складом слід застосовувати засоби індивідуального захисту, уникати потрапляння в очі. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Фасування:
Комплект 70 г, 100 г, 150 г, 200 г.
Або окремо:
Смола - банка 0.9 кг, 3 кг, відро 10 кг, бочка 40 кг;
Затверджувач - флакон 30 г, 100 г, каністра 1 кг

Повернутися до каталогу продукції

тел.: +38 (099) 057-77-43   тел.: +38 (057) 784-02-76