Клей Хімконтакт -
раціональне рішення для ефективного з'єднання

kley-1.gif

EpoxyPlus2.jpg Епоксидний клей "ЕПОКСИ ПЛЮС"
Призначення: призначений для міцного склеювання каменю, металевих, пластмасових, скляних, керамічних поверхонь, де потрібна висока міцність під час зсуву.
Властивості:
- Підвищена механічна міцність;
- Водостійкий;
- Хімстійкий (масло, бензин, розчинники);
- Не викликає корозії металу;
- Міцність при зсуві 11,0 МПа.
"ЕПОКСИ ПЛЮС" інструкція із застосування:
Підготувати поверхню: зашкурити, знежирити та висушити, в умовах виробництва поверхня обробляється піском, дробом або ультразвуком.
Перед застосуванням змішати епоксидну масу з затверджувачем у співвідношенні 100 : 10. Затверджувач вводити поступово, ретельно вимішуючи для рівномірного його розподілу. Робоча температура: +15- +40°С.
Через 24 години - виріб готовий до експлуатації.
Життєздатність цієї суміші 30 хв.
При зберіганні клею при температурі нижче +10ᵒС відбувається наростання в'язкості. У цьому разі необхідно нагріти епоксидну масу до температури +20-25°С.
Під час роботи з готовою сумішшю, необхідно стежити за її температурою. Якщо суміш починає нагріватися - це означає, що відбувається реакція полімеризації та працювати з матеріалом буде неможливо.
   

клей універсальний  Прозорий клей Суперконтакт

  • Універсальний контактний клей
  • Висока міцність склеювання
  • Широкий спектр застосування.

Основне призначення:
Клей універсальний Суперконтакт - прозорий контактний клей для побутових цілей.
Призначений для склеювання матеріалів з кераміки, дерева, гуми, тканини, натуральної та синтетичної шкіри, металу, скла і більшості пластмас (ПВХ, поліуретану, ABS-пластику та ін.).

   Детальніше про клей універсальний Суперконтакт

клей 88  Клей 88 універсальний

  • Висока початкова міцність
  • Надійний контактний клей
  • Холодне затвердіння
Основне призначення:
Універсальний клей 88 може бути використаний для склеювання більшості матеріалів: гуми, кераміки, дерева, тканин й полімерних матеріалів у будь-яких поєднаннях між собою. Особливо добре себе зарекомендував для приклеювання вулканізованих гум, шкіри та шкірозамінника до металів, їхніх сплавів, бетону, скла, деревини.
   Детальніше про клей 88 Універсальний

клей епоксидний  Клей епоксидний Хімконтакт-Епоксі
  • Стійкість до мийних розчинів
  • Відрізняється маслобензостійкістю
  • Не містить розчинників
Основне призначення:
Клей епоксидний Хімконтакт-Епоксі призначений для склеювання деревини, металів, їх сплавів, кераміки, порцеляни, скла, декоративно-облицювальних та інших матеріалів. Клей також може бути використаний у композиціях для закладення тріщин, пор, відколів під час ремонту автомобілів, домашнього інвентарю, виробів зі склопластику. Перед використанням рекомендується уважно прочитати інструкцію на упаковці.
  Детальніше про клей епоксидний Хімконтакт-Епоксі


На дачі, в дорозі, вдома та на роботі бувають випадки, коли потрібно що-небудь відремонтувати, полагодити, заклеїти, але з урахуванням непередбачуваності моменту краще мати під рукою клей універсальний, який підійде для більшості матеріалів. Наша компанія випускає лінійку універсальних клеїв, до якої входять клей універсальний марки Суперконтакт, клей епоксидний, клей 88. Пропонуємо деяку інформацію про кожен продукт.

Прозорий клей Суперконтакт - клей універсальний та призначений для склеювання більшості поширених матеріалів: гуми, дерева, кераміки, тканини, штучної та натуральної шкіри, скляних і металевих поверхонь, пластмас, які часто зустрічаються (полівінілхлорид, поліуретан, ABS-пластик та інші). Являє собою контактний клей на основі поліуретану, не вимагає теплової активації під час склеювання як інші поліуретанові клеї. Контактний клей універсальний дає високу міцність з'єднання, утворює прозорий клейовий шов. Клей універсальний Суперконтакт розфасований у тюбик об'ємом 40 мл.

Клей 88 Універсальний - поліхлоропреновий клей завдяки своїй формулі використовується як клей універсального призначення. Клей 88 - це один з видів каучукового клею, його основою є поліхлоропреновий каучук (наіріт, неопрен), який після проходження вулканізації поєднує в собі еластичність, низьку горючість, стійкість до окислення й старіння, стійкий до впливу води, розчинів солей, мийних засобів. Універсальний клей 88 може бути використаний для з'єднання більшості матеріалів: виробів з дерева, щільних тканин, стела, кераміки, ПВХ та інших полімерних матеріалів у будь-яких поєднаннях між собою. Особливо добре клей 88 зарекомендував себе під час склеювання гуми і шкіри з металами, їхніми сплавами та бетоном. Є позитивний досвід використання клею 88 Універсального для кріплення теплоізоляції зі спіненого поліетилену й поліпропілену до поверхонь зі сталі та алюмінію. Для реалізації через роздрібні мережі клей 88 Універсальний розфасовують у тюбик 40 мл, у пластиковий флакон 100, 200 і 400 мл, у металеві банки 0,8 і 3 л. Для підприємств крім перерахованої упаковки клей 88 пропонується в металевих відрах 10 і 20 л та в іншій тарі більшого об'єму.

Клей епоксидний Хімконтакт-Епоксі являє собою двокомпонентний епоксидний клей холодного затвердіння. Клей епоксидний призначений для склеювання кольорових й чорних металів, деревини, пінопластів, пластмас, кераміки, інших неметалевих матеріалів. Клей епоксидний, як і клей ЕДП, може бути застосований для приготування епоксидних компаундів для закладення тріщин, відколів, порожнеч невеликих розмірів - наприклад, під час ремонту автомобілів, механізмів, виробів зі склопластику, домашнього інвентарю. Клей епоксидний вирізняється маслобензостійкістю, стійкістю до мийних розчинів, відсутністю в його складі розчинників. Клей епоксидний Хімконтакт-Епоксі містить у собі епоксидну смолу в комплекті з затверджувачем. Купити клей епоксидний можна в роздрібних мережах у вигляді комплекту 100 г і 200 г. За бажання можливий відпуск окремо затверджувача або фасованої епоксидної смоли. Форма розфасовки вказана на відповідній сторінці сайту.

Замовити універсальний клей епоксидний, клей 88 та іншу продукцію Ви можете, скориставшись телефонами в розділі Контакти.

Повернутися до каталогу продукції

тел.: +38 (099) 057-77-43   тел.: +38 (057) 784-02-76