Клей Хімконтакт -
раціональне рішення для ефективного з'єднання

Клей монтажний Хімконтакт-KREPEZH

  • Високе початкове зчеплення
  • Підходить для поверхонь, що не поглинають
  • Стійкий до вібрації та вологи

Загальна характеристика:
Клей монтажний універсальний, вітчизняний аналог клеїв "Рідкі цвяхи", являє собою композицію на основі синтетичних каучуків, смол, наповнювачів й розчинників. Не містить ацетону та толуолу.

Призначення:
Клей призначений для встановлення стінових й облицювальних плит (корок), молдингів (плінтусів, профілів, фризів, лиштви, куточка), виробів з пінопласту (стирапор, пінополіуретан), фанери, МДФ, кераміки, гіпсокартону, металу, скла, склопластику та більшості пластмас на поверхні з бетону, цегли, дерева, ДСП, ПВХ та подібних матеріалів. Підходить для поглинаючих й невбираючих основ.

Клей для паркету Хімконтакт-Паркетний
Рекомендації щодо застосування:

Поверхні, що склеюються, очистити від бруду, пилу, за необхідності знежирити й висушити. При використанні клею в тубі слід відгвинтити ковпачок, проткнути захисну мембрану, при використанні клею в картриджі під будівельний пістолет - зрізати наконечник картриджа під необхідним кутом, проткнути захисну мембрану. Клей наноситься у вигляді точок або хвилястої лінії на одну з поверхонь. Потім щільно з'єднати поверхні, що склеюються, та відразу роз'єднати їх на 5-10 хвилин. Після витримки сильно притиснути поверхні, що склеюються, між собою. При приклеюванні вигнутих поверхонь, необхідно жорстко зафіксувати їх на 10-24 години.

Умови зберігання:
Зберігати за температури від +5 °С до +25 °С у герметично закритій оригінальній упаковці, подалі від батарей опалення на відстані більше ніж 1 м. Берегти від впливу прямих сонячних променів та від нагрівання вище 50 °С.
У разі якщо клей перебував при температурі менше +5 °С, то перед застосуванням його слід витримати 24 год при температурі 18-22 °С.
Гарантійний термін - 18 міс.

Запобіжні заходи:
Клей горючий, містить розчинники. Берегти від вогню. Роботи проводити далеко від джерел відкритого полум'я в добре провітрюваних приміщеннях. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Фасування:
Туба 100 г; картридж 400 г

Повернутися до каталогу продукції

тел.: +38 (099) 057-77-43   тел.: +38 (057) 784-02-76