Клей Хімконтакт -
раціональне рішення для ефективного з'єднання

Наїритовий клей "Сапожник"

  • Спеціальний взуттєвий клей
  • Еластичний шов
  • Хороша водостійкість

Загальна характеристика:
Наїритовий клей "Сапожник" для взуття являє собою розчин поліхлоропренового каучуку (наїрит) та підсилювачів клейкості в суміші органічних розчинників. Клей рекомендований для використання у взуттєвій промисловості.

 Клей наїритовий Чоботар та клей Хімконтакт-Взуттєвий  
Призначення:
Клей Наіріт й клей "Сапожник" для взуття призначений для приклеювання верху взуття з натуральної та синтетичної шкіри до матеріалів підошви з гуми (практично всіх видів), шкіри, а також використовується під час склеювання обтягування, підкладки, вклеювання устілок, підсилювальних елементів. Так само клей може бути використаний у меблевій, будівельній промисловості, автомобілебудуванні.

Рекомендації щодо застосування:
Перед застосуванням ретельно перемішати. Поверхню зачистити наждачним папером і знежирити. Нанести тонкий шар клею на обидві поверхні, на вбираючі матеріали (шкіра, тканини) нанести другий шар клею через 20 хв. Витримати 10-20 хв, для підвищення міцності клейового шва гумову поверхню активувати за 55-65 °С протягом 2-4 хв. Поєднати поверхні, що склеюються, та притиснути із зусиллям 0,2-0,5 МПа не менше ніж на 15 с. Експлуатаційна міцність досягається через 72 год за температури +20 °С.
Перед серійним використанням рекомендується провести власне практичне випробування.

Умови зберігання:
Зберігати за температури від +10 °С до +25 °С у герметично закритій оригінальній упаковці, подалі від батарей опалення на відстані більше ніж 1 м.
Гарантійний термін - 12 міс.

Запобіжні заходи:
Клей Наїрит та клей "Сапожник" для взуття горючий, містить розчинники. Берегти від вогню. Роботи проводити далеко від джерел відкритого полум'я в добре провітрюваних приміщеннях. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Фасування:
Туба 40 мл; пляшка 100 мл; банка 650 г; відро 10 л; бочка 50 л.

Повернутися до каталогу продукції

тел.: +38 (099) 057-77-43   тел.: +38 (057) 784-02-76