Клей Хімконтакт -
раціональне рішення для ефективного з'єднання

Клей для ПВХ

  • Водостійкий контактний клей
  • Надійне склеювання
  • Вибір професіоналів

Загальна характеристика:
Клей являє собою розчин поліуретанових смол й модифікуючих добавок у суміші органічних розчинників.

 клей для ПВХ 
Призначення:
Клей для ПВХ призначений для склеювання виробів з більшості видів гуми й пластмас. Особливо добре себе зарекомендував під час ремонту виробів з полівінілхлориду: наметів, човнів з ПВХ, надувних матраців, пляжних м'ячів, фіранок для ванної, плащів, чохлів сидінь та тентів. Утворює еластичний міцний шов, стійкий до впливу води та атмосферних явищ.
Для склеювання гумових човнів, рибальських чобіт, прогумованих тканин на основі натурального каучуку, каучуків СКІ і подібних рекомендується Клей гумовий 4508.

Рекомендації щодо застосування:
Клей для ПВХ перед застосуванням ретельно перемішати. Поверхню зачистити наждачним папером та знежирити. Нанести тонкий шар клею на обидві поверхні. Поверхні, що склеюються, активувати при 65-75 °С протягом 2-4 хв. Поєднати поверхні, що склеюються, та притиснути із зусиллям 0,2-0,5 МПа протягом 15-25 с. Експлуатаційна міцність досягається через 48 год за температури +20 °С.
Для підвищення стійкості до впливу тепла й світла рекомендується вводити в клей затверджувач у кількості 5 % від маси клею. Застосування затверджувача підвищує надійність клейового шва, що важливо під час ремонту надувних матраців та човнів.

Умови зберігання:
Клей для ПВХ зберігати за температури від +10 °С до +25 °С у герметично закритій оригінальній упаковці, подалі більш ніж 1 м від батарей опалення.
Гарантійний термін - 18 міс.

Запобіжні заходи:
Клей для ПВХ горючий, містить розчинники. Берегти від вогню. Роботи проводити далеко від джерел відкритого полум'я в добре провітрюваних приміщеннях. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Фасування:
Туба 40 мл
або комплектом "Ремкомплект ПВХ": клей (туба 40 мл) + затверджувач (5 % мас.) + шприц 2мл + латка.

Повернутися до каталогу продукції

тел.: +38 (099) 057-77-43   тел.: +38 (057) 784-02-76