Клей Хімконтакт -
раціональне рішення для ефективного з'єднання

Клей для поролону Хімконтакт-Меблевий

  • Висока початкова міцність
  • Еластичний клейовий шов
  • Стійкий до коливання температури

Загальна характеристика:
Клей для поролону Хімконтакт-Меблевий являє собою розчин синтетичних каучуків з модифікуючими добавками в органічних розчинниках.

 клей для поролону Хімконтакт-Меблевий 
Призначення:
Клей Хімконтакт-Меблевий застосовується під час складання меблів, призначений для приклеювання поролону, ватину, повсті, стиропору, пінополіуретану та інших видів набивання до деревини, фанери, ДВП, ДСП, картону та склеювання подібних матеріалів між собою. Клей для поролону Хімконтакт-Меблевий підходить для еластичного з'єднання, для більш жорстких з'єднань рекомендується купити клей Марс.

Рекомендації щодо застосування:
Поверхні мають бути сухими, без пилу, жиру, інших забруднень. Перед застосуванням клей для поролону слід добре перемішати. Клей наносять на одну або обидві поверхні, що склеюються. Наносити розпилювачем з діаметром сопла 1,0-1,5 мм за тиску 0,4-06 МПа, якщо не відбувається розпилення, слід застосувати сопло більшого діаметра. Відкритий час клею при нанесенні на обидві поверхні становить 1-10 хв залежно від температури навколишнього середовища й товщини нанесеного шару клею для поролону. Первинне схоплювання відбувається за півгодини, за температури від +21 °С до +25 °С клейовий шов досягає максимальної міцності за 48 год.

Умови зберігання:
Зберігати за температури від +10 °С до +25 °С у герметично закритій оригінальній упаковці, подалі від батарей опалення на відстані більше ніж 1 м.
Гарантійний термін - 12 міс.

Запобіжні заходи:
Клей для поролону Хімконтакт-Меблевий горючий, містить розчинники. Берегти від вогню. Роботи проводити далеко від джерел відкритого полум'я в добре провітрюваних приміщеннях. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Фасування:
Туба 40 мл; банка 0.6 кг; банка 2 кг; відро 10 кг; наливом у тару.

Повернутися до каталогу продукції

тел.: +38 (099) 057-77-43   тел.: +38 (057) 784-02-76