Клей Хімконтакт -
раціональне рішення для ефективного з'єднання

Клей Марс

  • Водостійкий клейовий шов
  • Особлива клейкість
  • Міцне з'єднання

Загальна характеристика:
Клей Марс являє собою розчин синтетичних смол в органічних розчинниках.

Призначення:
Клей Марс застосовується при виготовленні меблів, призначений для приклеювання оббивки з натуральної та штучної шкіри, щільних тканин, замші до каркаса та інших вузлів меблів. Підійде так само для склеювання скла, порцеляни, дерева, фанери, виробів з ПВХ. Підходить для жорсткого з'єднання, для більш еластичних з'єднань рекомендується клей Хімконтакт-Меблевий.

Рекомендації щодо застосування:
Поверхні мають бути сухі та чисті, попередньо рекомендується знежирити їх етилацетатом. На обидві поверхні нанести тонкий шар клею. Через 5-7 хв нанести другий шар клею, з'єднати поверхні, що склеюються, і залишити під вантажем (використати струбцину або джгут для фіксації) на 6-24 год залежно від матеріалів, що склеюються.

Умови зберігання:
Клей Марс зберігати за температури від +10 °С до +25 °С у герметично закритій оригінальній упаковці, подалі від батарей опалення на відстані більше ніж 1 м.
Гарантійний термін - 12 міс.

Запобіжні заходи:
Клей Марс горючий, містить розчинники. Берегти від вогню. Роботи проводити далеко від джерел відкритого полум'я в добре провітрюваних приміщеннях. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Фасування:
Туба 40 мл; банка 0.65 кг

Повернутися до каталогу продукції

тел.: +38 (099) 057-77-43   тел.: +38 (057) 784-02-76