Клей Хімконтакт -
раціональне рішення для ефективного з'єднання

Клей монтажний Хімконтакт-Монтаж

  • Незамінний під час ремонту та будівництва
  • Універсальний, для внутрішніх та зовнішніх робіт
  • Екологічно чистий

Загальна характеристика:
Клей монтажний Хімконтакт-Монтаж латексний, вітчизняний аналог клеїв "Рідкі цвяхи", являє собою композицію на основі водних дисперсій полімерів, наповнювачів, води й цільових добавок.

Призначення:
Клей монтажний Хімконтакт-Монтаж призначений для приклеювання декоративних та ізоляційних панелей, плінтусів, профілів, фризів, виробів з пінопластів (стирапор, пінополіуретан), дерева, ДВП, ДСП, корку, кераміки, гіпсокартону, гіпсу до стін та стелі, а також зазначених матеріалів у різних поєднаннях між собою. Для використання необхідно, щоб хоча б одна з поверхонь, що склеюються, вбирала клей.

 Клей монтажний Хімконтакт-Монтаж 
Рекомендації щодо застосування:
Поверхні, що склеюються, очистити від бруду, пилу, за необхідності знежирити й висушити. При використанні клею в тубі слід відгвинтити ковпачок, зняти захисну мембрану, при використанні клею в картриджі під будівельний пістолет - відрізати наконечник картриджа, нагвинтити насадку та зрізати її під необхідним кутом. Клей наноситься у вигляді точок або хвилястої лінії на одну з поверхонь. Поверхні, що склеюються, сильно притиснути одна до одної на 10-15 хвилин до схоплювання клею. При приклеюванні вигнутих поверхонь, необхідно жорстко зафіксувати їх на 10-24 години.
У разі склеювання "виріб, що не поглинає, - основа, що не поглинає", наприклад, у разі склеювання пластикових панелей до пофарбованої олійною фарбою стіни, рекомендується використовувати рідкі цвяхи на каучуковій основі, клей Хімконтакт-Кріплення.

Умови зберігання:
Зберігати за температури від +10 °С до +25 °С у герметично закритій оригінальній упаковці, подалі від батарей опалення на відстані більше ніж 1 м. Не піддавати заморожуванню.
Гарантійний термін - 12 міс.

Запобіжні заходи:
Клей монтажний Хімконтакт-Монтаж є негорючим та нешкідливим для здоров'я та навколишнього середовища. Під час виконання робіт слід дотримуватися основних правил техніки безпеки. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Фасування:
Туба 100 г; картридж 280 мл.

Повернутися до каталогу продукції

тел.: +38 (099) 057-77-43   тел.: +38 (057) 784-02-76